Piknik zdrowia w Siemianowicach Śląskich

23 maja br. wzięliśmy udział w X Pikniku Zdrowia organizowanym przez Urząd Miasta Siemianowice Śląskie w kooperacji z Szpitalem Miejskim w Siemianowicach Śląskich. 

Wydarzenie odbywało się na Kompleksie Sportowym “Pszczelnik” w ramach Dnia Pacjenta Szpitali Powiatowych. 

Była to doskonała okazja aby zaznajomić odwiedzających gości z tematyką bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Uczestnicy mieli możliwość skorzystać z symulatora dachowania oraz jazdy jednośladem. 

 

Dodatkowo wszyscy odwiedzający nasze stanowisko otrzymywali od nas elementy odblaskowe.

Zobacz również:

Przejdź do treści